Sprawy spadkowe i prawo nieruchomości
Zobacz listę usług

Prawo spadkowe i nieruchomości

PRAWO NIERUCHOMOŚCI

Jeśli szukasz doświadczonego adwokata z Elbląga od spraw spadkowych, to świetnie się składa! Zajmujemy się sprawami dotyczącymi nieruchomości gruntowych, lokalowych oraz budynkowych, w tym przed sądami powszechnymi, Sądem Najwyższym oraz sądami administracyjnymi.

Zakres naszych usług adwokackich w sprawach spadkowych

W ramach świadczonych usług dokonujemy szczegółowej analizy stanu prawnego i faktycznego nieruchomości, a także reprezentujemy interesy naszych klientów:

SPRAWY SPADKOWE

Kancelaria Adwokacka świadczy kompleksowe usługi z zakresu prawa spadkowego. Reprezentujemy interesy naszych klientów między innymi w sprawach:

W ramach prowadzonych spraw spadkowych dokonujemy szczegółowej analizy stanu faktycznego i prawnego sprawy, sporządzamy adekwatne pisma i wnioski procesowe, bierzemy udział w rozprawach oraz jawnych posiedzeniach sądowychreprezentując klientów przed sądami wszystkich instancji, na bieżąco informujemy naszych Klientów o bieżącym stanie sprawy.

Nasza Kancelaria Adwokacka prowadzi głównie sprawy rodzinne i spadkowe na terenie województwa pomorskiego (Gdańsk, Gdynia, Malbork) i warmińsko-mazurskiego (m.in. Elbląg, Braniewo). Z naszej pomocy skorzystasz też, chcąc wziąć rozwód.

Skontaktuj się z nami

Kancelaria:

Romulada Traugutta 84/1A, 82-300 Elbląg

Zadzwoń do nas:

535 05 03 00

E-mail:

m.nowicka@adwokat.elblag.pl